Новорічні майстер-класи

Святкові привітання, написанні гострим пером

online
250,00
грн.
Про майстер-клас
Каліграфиня Анна Єгорова, кураторка курсу «Каліграфія гострим пером у стилі Copperplate»

Психологи та коучі запевняють: наші бажання, які ми пишемо на папері власноруч мають більшу силу здійснюватися. Адже, коли ми пишемо, включаються нейронні зв‘язки, що відповідають за налаштування на той чи інший лад. Це допомагає нам приймати вірні рішення на шляху до наших мрій.

Та на свята давайте трохи місця ще й для дива! Адже бажання, що ми загадуємо на Різдво та Новий рік мають найпотужнішу силу для здійснення. А якщо записати їх витонченими літерами, гарним пером та яскравими чорнилами, то шанси на здійснення зростають у кілька разів.

Майстер-клас занурить вас у дивовижний світ каліграфії гострим пером. Незважаючи на те, що гостре перо — один з найбільш тендітних та складних інструментів, письмо ним надихає неймовірно. Каліграфія налаштовує на медитацію та розслаблення, на відкритість новому та гармонізацію почуттів.

На майстер-класі ми створимо кольорові новорічні написи гострим пером на святкових листівках. А в майбутньому ви зможете використовувати отримані знання для написання вітальних листів, прикрашання сторінок особистого щоденнику і не тільки.

План
  • Прописування вправ на опанування гострого пера. Розгляд основних елементів літер.
  • Прописування за направляючими рядкових літер, щоб розглянути їх конструкцію, зрозуміти простір всередині літери та відстань між ними.
  • Пропишемо заголовні літери, що беруть участь в наших фінальних композиціях.
  • Розглянемо як складаються композиції зі слів.
  • Виберемо декілька улюблених варіацій композицій та пропишемо через напів-прозору листівку.

Формат майстер-класу:

Відео-урок — 250 грн
Інструкції та демонстрація від Анни Єгорової, файл pdf з матеріалами. Ваша самостійна практика. Доступ до відео відкриється протягом 1-2 днів від реєстрації.

Набір інструментів та матеріалів для майстер-класу — 350 грн
Напівпрозорий дизайнерський картон, конверт, перо Nikko G або Tachikawa G, утримувач для пера з нахилом, чорнило та акварель, калька, вправи для тренувань та приклади написів.
Вартість доставки набору за тарифами Нової Пошти. Термін доставки 1-3 робочі дні.Повернутися до всіх онлайн майстер-класів
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя та прізвище
E-mail
Телефон
Якщо вибрали набір, вкажіть куди відправити
Тільки для онлайн майстер-класів
Оплата замовлення за реквізитами.
Надсилаємо реквізити на email або telegram.

Договір оферти